Wielkimi krokami zbliża się Dzień Świętego Walentego, a wraz z nim coroczny dylemat wielu kobiet- jaki prezent kupić ukochanemu mężczyźnie? Oto krótka ściągawka dla tych, które chcą kupić wyjątkowy prezent walentynkowy.

1. Bon prezentowy

Choć bony prezentowe kojarzą się głównie z takimi wydawanymi przez drogerie, od dłuższego czasu na rynku pojawiają się firmy oferujące bony prezentowe na realizację marzeń. Może być to np. dzień w Spa, ale wiele firm w swojej ofercie ma również loty balonem, skok na bungee czy przejażdżkę luksusowym samochodem. Warto skorzystać z takiej oferty jeśli rzeczywiście znamy upodobania osoby, którą chcemy obdarować. Ponadto, często właśnie w takich okresach jak Walentynki czy Dzień Chłopaka możliwe jest skorzystanie z korzystnych rabatów.

2. Gadżety

Niemal zawsze trafionym prezentem będzie zakup jakiegoś typowo „męskiego” gadżetu. Palący panowie na pewno będą zadowoleni z markowej zapalniczki, eleganckiej popielniczki czy etui na papierosy. A może warto przy okazji Walentynek namówić ukochanego na rzucenie palenia lub przestawienie się na mniej uciążliwe papierosy elektroniczne? Równie atrakcyjnym prezentem może być szwajcarski scyzoryk, gadżet z ulubionego film lub serialu albo po prostu oryginalny kubek. Warto korzystać ze sklepów internetowych, które specjalizują się w takich właśnie gadżetach.

3. Bielizna

Klasycznym ale wciąż często wybieranym prezentem walentynkowym jest bielizna. Od bokserek z zabawnymi napisami i rysunkami, po bardziej odważną bieliznę erotyczną. Obecnie na rynku można znaleźć odpowiednią bieliznę na każdy gust. Warto jednak wziąć pod uwagę preferencje drugiej osoby tak, aby prezent nie wylądował na dnie szuflady nigdy nie wykorzystany.

4. Wspólne wyjście

Prócz prezentów ukochanemu można podarować również swój…czas. Warto wziąć pod uwagę preferencje zarówno partnera i swoje i znaleźć złoty środek. Może być to wyjście na łyżwy, paintball lub wraz z większą grupą przyjaciół, skorzystać z rozrywek coraz popularniejszych escape roomów.